Відкрити категорії
Рубані курячі котлети
- Переглянути -
Переглядів: 789   |  Коментарів 0
Котлети з капусти
- Переглянути -
Переглядів: 1 155   |  Коментарів 0
Як приготувати язик у паніровці
- Переглянути -
Переглядів: 1 333   |  Коментарів 0
Тефтелі з курячого фаршу
- Переглянути -
Переглядів: 9 672   |  Коментарів 0
Рубані котлети з печінки з манкою та сиром
- Переглянути -
Переглядів: 4 909   |  Коментарів 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18

Котлети кулінарні рецепти приготування

Котлети - абсолютно універсальна страва, яке хороша господиня може приготувати за лічені хвилини. Налічується кілька сотень різноманітних рецептів котлет. В залежності від складу фаршу, який використовується в процесі приготування, котлети поділяють на м'ясні, овочеві і круп'яні. Так-так! І овочеві, і котлети з різних круп міцно займають своє місце в раціоні прихильників вегетаріанської кухні. Котлети, наприклад, з грибів є прекрасним джерелом білка, із гречаної крупи - джерелом повільних вуглеводів, а капустяні - багаті корисною для організму рослинною клітковиною.

Але найбільш традиційно котлети готують з м'ясного фаршу.

В залежності від використаного сорти м'яса котлети будуть значно відрізнятися за смаковими якостями. Так переважання свинини зробить приготування страви більш жирною і соковитою, яловичина підійде для любителів пісного м'яса, біле м'ясо птиці - найбільш дієтичний варіант приготування. А котлети з різних сортів риб дозволять різноманітити раціон і послужать прекрасним джерелом фосфору.

Як приготувати котлети повинна знати будь-яка господиня.


Якщо на перших порах виникають труднощі і краща подруга не підходить до телефону, не біда! Рецепти з фото допоможуть вам впоратися із завданням!

Варто пам'ятати, що для отримання ніжного смаку, фарш (будь-який) потрібно збагатити цибулею, вершками або молоком, перетертої білої булки. Можна потерти на дрібній тертці картоплю. Але основним інгредієнтом повинен бути, звичайно ж, м'ясний фарш! Способів термічної обробки превелика безліч. Котлети можна смажити, попередньо панірував їх у сухарях, можна тушкувати, запікати в духовій шафі, готувати на пару.

При смаженні варто використовувати хорошу рафіновану рослинну олію. Курячі котлети можна смажити на оливковій олії. Вершкове масло, так само як і тваринний жир, смалець, для смаження не використовують. Окремо варто виділити спосіб приготування на грилі. Це надзвичайно смачно!

Спробуйте обов'язково! Однак пам'ятайте, що для смаження на грилі в фарш не варто додавати яйця, а слід його як слід « відбити». Таким чином, можна додати фаршу необхідну в'язкість.

Спеції додають на свій розсуд. Універсальними є чорний мелений перець, хмелі - сунелі, можливо часник. І ще. Котлети можна заготовити про запас. Замороженими вони стануть відмінним рішенням для працюючих жінок. Адже дістати, розморозити та обсмажити - справа 10 хвилин. І на вашому столі свіжий, смачний і здоровий обід.

Контакти: shefkuhar2@gmail.com